Taylor Momsen Turkey Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Momsen Turkey Fan Sitesi

Taylor Momsen Network | Turkey ● Your source for everything Taylor Michel Momsen

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Momsen Röportajı

YazarMesaj
Lessie
littlequeen

littlequeen
Lessie

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 617
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 05/04/10

Taylor Momsen Röportajı Empty
MesajKonu: Taylor Momsen Röportajı   Taylor Momsen Röportajı Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 3:22 pm

Taylor Momsen Röportajı Taylor_momsen

Grev boyunca neler yaptın?
Okula gittim, New York'ta kalıp şehri daha iyi öğrendim. Şimdi metroyu kullanmayı biliyorum. Hızlı trenleri keşfettim. Bir arkadaşım da bana yardım etti. Harikaydı.

Çekim yapıyorken en çok neleri özledin ?
Pirinç pudingi ! Hayır, senaryoyu, ileride neler olacağını okumayı özledim. Tüm herkesi, kostümleri özledim.

Pirinç pudinginden bahsettin. Setteki yemekler okulundakilerden daha mı güzel?
Okulumda kafeterya yok. Yemek için dışarı gidiyoruz. Setteki okul, gerçek okulumdan daha iyi.

Arkadaşların dizi hakkında birşeyler soruyor mu?
Dürüst olmak gerekirse dizi hakkında pek fazla şe sormuyorlar. Bazen, ileride neler olacağını sorabiliyorlar. Çoğu zaman ben bile bilmiyorum.

Okulda favori dersin var mı?
İnsan bilimlerini seviyorum. Yazı yazmayı severim.

Ekibin en genci olmak zor mu?
Ben her zaman en gençtim. Sınıfımdaki en küçüğüm. Tüm arkadaşlarım benden büyük.

Erkekler koruyucu mu?
Birazcık Penn. Abim rolüne adapte oldu.

Setteyken en ilgini çeken olay ne?
Kıyafetleri giymeyi seviyorum ama, onları çıkarmak da her zaman güzel. Günün sonunda kotlarım için oldukça hazır oluyorum.

Karakterin hakkında biraz ipucu verebilir misin?
Jenny yeni bir ortama adapte oluyor, daha fazlasını söyleyemem.

Kalabalıktan konuşmuşken, birçok insanın önünde şehrin ortasında çekim yapmak zor mu?
Çekimdeyken onları görmezden geliyorsunuz ve daha sonra karakterinizden ayrıldığınızda çevrenizde sizi hiçbirşey yapmıyorken izleyen insanlar olduğunu farkediyorsunuz. Bu biraz garip.

Paparazzilere alıştın mı?
Çekimdeyken durumu ayarlayabiliyoruz ama, provalarda bizi isimlerimizle çağırıyorlar. Bu delilik. "Provadayız çocuklar, sessiz olmanız lazım!" Kurallarımız var... Şimdi binlerce paparazzi var. Ve şimdi farkettim ki gülümseyip poz vermeniz yetmiyor, gülümsedikten sonra sizi sokak boyunca takip ediyorlar. Tam karşınızdalar. Kameraların etrafından yürümeliyim. İçlerinden geçemem ki. Bu bir delilik !

Hayranlarınla etkileşimi seviyor musun?
Harika. Diziyi sevdiklerini söylüyorlar ve biraz deliriyorlar. Ben de "Ne hakkında deliriyorsunuz?" gibisindenim. Ama herkesin diziyi izlemesi harika birşey. Bazıları, eğer onlara bakıp el sallarsanız ağlamaya başlıyorlar. Sonra ben de kötü hissediyorum. Ağlama. Evlenme teklifi aldım...garipti. "Sana aşığım. Acaba karım olur musun?" dedi. Ben de "Üzgünüm, zaten nişanlıyım." dedim.

Ne, nişanlı mısın?
Hayır!
https://miss-momsen.yetkin-forum.com

Taylor Momsen Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Momsen
» Taylor Momsen
» Taylor Momsen: ‘I’ve Never Really Fit In Anywhere’
» Taylor Momsen
» Taylor Momsen Avatar